Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2014, 10:59   #5
Nimitz
 
Nimitz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumny
Gdzieś miałam rozpisane info o temporis, ale na razie jestem poza miastem więc dopiero jutro byłabym w stanie poszukać.
1 kropa jeżeli dobrze pamiętam to wewnętrzne poczucie czasu, czyli gdziekolwiek jesteś jakkolwiek by Cię nie przetrzymywano wiesz, która godzina i ile czasu minęło. Poddany działaniu np dominacji gdy zostaje ona z Ciebie zdjęta zdajesz sobie sprawę z "luki" w czasie rzeczywistym, który przeżyłeś

2 jeżeli dobrze pamiętam to wewnętrzne deja vu, czyli rzucając na przeciwnika rzucasz na empatię plus (no właśnie nie pamiętam co bez notatek ) i zapętlasz go w ostatniej wybranej akcji (np, spoglądał "która godzina" na telefonie i przez najbliższe kilka akcji będzie tak sobie stał i spoglądał co chwila na telefon nie mając pojęcia, że coś jest nie tak). Działa to w zależności od sukcesów taką liczbę tur, jednak raz wrzucone można "poprawiać". (nie ma na to rzutu obronnego a st jest siła woli przeciwnika)

Co do dalszych krop musiałabym zerknąć do notatek, bo nie pamiętam dokładnej kolejności w jakiej umiejętności były.

No to sobie "pogadałam" :P.
 
Nimitz jest offline