Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2007, 14:12   #10
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Tahu-tahu, Się zgadzam że się wystawił na przysłowiowy "Odstrzał" nie dodając słów że to jego własna interpretacja. Z kolei jak chce do tego podchodzić poważnie jego sprawa i graczy.
Jak się nie podoba to nie czytam i to według mnie to najlepsze rozwiązanie

pannamaslo, Mira, Khalida, Się z waćpannami zgadzam. W całej rozciągłości. I w gruncie rzeczy na tym, według mnie, można by zakończyć ten temat.

pannamaslo, Tak nie tylko ty Ja czekam teraz na godzine 15 i prawo karne do 18 Wspaniały plan

A do wszystkich. Pamiętajcie że:
To on jest MG. To on jest Światem w którym toczy się sesja. To on jest istotami które go zamieszkują. To on jest SĘSJĄ! Zatem może być taki jaki zechce. Przynajmniej w tym wypadku. :P
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline