Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2007, 20:18   #5
Vukotich
 
Reputacja: 1 Vukotich ma wyłączoną reputację
@ Khalida

Jeśli będzie dużo chętnych wtedy wybiorę piątkę graczy metodą konkursu kart. Jeśli do soboty (wtedy nastąpi zamknięcie rekrutacji) będę miał tylko pięć lub mniej kart wtedy wszyscy automatycznie wchodzą do gry.

@ Mira

Plan realizacji zdecydowanie nie będzie "na odwal się". Scenariusz mam gotowy i czeka jedynie na graczy. Tak jak wspomniałem Marvel to mój "konik" więc możecie spodziewać się sesji na wysokim poziomie.

@Julian

Nie musisz znać wybitnie świata Marvela, ważne żebyś "z grubsza" wiedział o co chodzi. Poza tym świat w którym będziemy grać to tylko i wyłącznie MOJA wizja uniwersum Marvela - niektóre postaci dadzą się poznać z całkiem innej strony (np. Fabian Cortez - Ci, którzy siedzą w temacie wiedzą kim jest ów człek).

Sesja opierać się będzie na storytellingu, ale tak jak napisałem duży nacisk kładę na realizm i nawet jeśli dany gracz będzie regularnie i dobrze (ciekawie) postował istnieje szansa że zginie (oczywiście będzie to związane z akcjami jakie poczyni - jeśli wpadnie do sali wypełnionej tuzinem wrogów z karabinami bez wcześniejszego ostrożnego sprawdzenia zawartości pomieszczenia nie może być mowy o przeżyciu). Zresztą, wszystkie kwestie z tym związane zawarłem wyżej więc nie będę się powatarzał.

Czekam na karty...
 
Vukotich jest offline