Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2014, 22:18   #3
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Zdecydowanie system nie jest Numenerą. Generalnie jest to fantasy ale są elementy sci-fi i wydaje mi się, że udało mi się je w miarę sprawnie wprowadzić. Oczywiście powiedzieć dokładnie nie mogę bo to akurat jest co nieco tajemnicą, którą mogą odkrywać gracze

Co do drugiej odpowiedzi... cóż nie pytałam o fizykę świata ale o zwierzęta i rośliny. Duża rewolucja w tym dziale może utrudniać światotworzenie. Szczególnie kiedy wizja autora/MG może się rozjechać z wizją gracza. Generalnie chodzi mi o takie zmiany jak to, że konie w Tabula Rasa nie są zwierzętami hodowlanymi, nie są przyjazne ludziom i raczej strach się ich bać . Zamiast nich są inne stwory, które można ujeżdżać i nie są to woły albo wielkie koty lub ptaszydła. Znaczy generalnie są to mieszanki. Dziwne mieszanki.
 
Asderuki jest offline