Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2014, 18:48   #3
BlackStar
 
Reputacja: 1 BlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodzeBlackStar jest na bardzo dobrej drodze
Rozejrzałam się po całym lesie i to nawet bardzo ciekawe co mi mówił. Imny świat ale dobrz , że potrafię się zorientować w miarę szybko w sytuacji.
- Czyli jednocześnie mogą pomóc i jednocześnie obedrzeć ze skóry według nastroju? - spytałam się z lekka zgryźliwie faceta.
Po drodze wyjęłam jakąś szmatkę z kieszeni i zaczęłam dokładnie czyścić ostrze swojego miecza. Aż miło jak ostrze dobrze wygląda. Tylko nie mam na niego porządnej pochwy, ale tym zajmę się jak będę miała porządną broń. Oręż dobry jak na początek, tylko że jakbym wpakowała się w coś znacznie większego to może nie wystarczyć.
 
BlackStar jest offline