Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2014, 16:07   #10
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Co do konceptu (zarówno mechanicznego jak i fabularnego) - wolisz bym wysłał PW, czy wszystko ci jedno i mogę podać tutaj?
Myślę, że lepiej byłoby jednak via PW. Kartę postaci, jak pisałem, możesz uzupełnić na MythWeaverze i podrzucić link, albo wysłać statystyki w tej samej wiadomości. Jeżeli chcesz możesz wszystko udostępnić tutaj; podejrzewam jednak, że będziesz chciał zachować coś dla siebie.
Cytat:
Mógłbyś jeszcze sprecyzować co oznacza "w granicach zdrowego rozsądku"?
Pardon, rzeczywiście przeoczyłem.
Chodzi mi głównie o to, żeby nie tworzyć jakiś super karkołomnych konstrukcji mechaniczno-fabularnych. Szczególnie tyczy się to dobierania klas postaci zupełnie nieuzasadnionych pod względem fabularnym. Podobnie dotyczy to szablonów, zwłaszcza wielokrotnych (półsmok-półogr-czarci-ćwierćwampir - for example ). Poza tym możecie śmiało kombinować; doceniam ciekawe i silne rozwiązania mechaniczne.
Cytat:
Dopuszczasz wady? Jeśli tak to ile?
To samo pytanie odnośnie traitsów.
Zazwyczaj gram bez wad i traitsów. Z tymi drugimi dajmy sobie spokój - kosmetyka, która moim zdaniem niewiele wnosi. Co do wady - tak jak pisałem w pierwszym poście, jeżeli macie uzasadniony powód, żeby jakąś wziąć, to śmiało. Dodatkowy atut zawsze się przyda. Żeby niepowstała nam ekipa niedosłyszących Quasimodów ustalmy limit na 1.

Cytat:
ubolewam nad niemożliwością grania postacią pochodzącą z bardziej ciekawych ras jak np. Azer, czy Duergar.
Dopuszczam możliwość skorzystania z zasady opisanej na stronie 190 Przewodnika Graczy po Faerunie, więc nie wszystko stracone . Zaraz dorzucę to do rekruty.
Cytat:
Ile mamy złota na ekwipunek?
Standardowy zestaw początkowy przewidziany w Podręczniku Gracza (ewentualnie PHB 2). Jeżeli uda się wam rozpocząć na 2 poziomie - 900 sz.
 
ObywatelGranit jest offline