Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2014, 14:58   #3
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Witam Mistrza, witam współgraczy. Liczę na dobrą zabawę i życzę takiej wam

Co do pytań, to zacznę od końca. PVP wolałbym akceptować po prostu osąd MG niż bawić się w kości(mam zbyt dużego pecha w jakichkolwiek elementach losowych ). Jednak jeśli większość zdecyduje się na kości, to nie będę robił z tym problemów, nie ma obaw.

Doc. Grałem z nim i bez niego. Na pewno pomógłby w wielu sytuacjach, jak wspomniane walki czy dialogi, aby ograniczyć setki krótkich postów w stylu "Potwór, co za potwór? - zapytał krasnolud.". Jednak jeśli miałby być, to myślę, że ma on sens tylko z pewnymi wymaganiami. Wszyscy będziemy wstanie zajrzeć tam dosyć często(co najmniej raz dziennie), by nie spowalniać kolejki albo będziemy wstanie się dogadać razem, aby w jakiś dzień o danej godzinie zebrać się wszyscy i przeprowadzić scenę(to by było najlepsze, ale ciężkie do zrealizowania zapewne). Niestety jak dotąd, gdy była zasada "kto ma czas niech wejdzie i coś napisze na docu" zwykle kończyła się tym, że na początku szło sprawnie, a potem coraz większe opóźnienia, aż sesja umierała(może po prostu pecha miałem). Takie moje zdanie. Zobaczymy co myślą pozostali.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline