Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2014, 15:15   #5
Mroczny
 
Reputacja: 1 Mroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłość
Kto stanie po czyjej stronie to będzie jedynie wasza sprawa. Ja będę mógł kusić i proponować, jednak nie wymuszę przecież na graczu A, aby zaatakował gracza B. Jednak czasami może zaistnieć sytuacja, że nie jestem pewien jak potoczyłaby się sprawa w realu i mój osąd może być dosyć śliski. Ja ze swojej strony mogę obiecać, że będę się ze wszystkich sił starać, by osąd był sprawiedliwy. Natura ludzka jednak jest na tyle kapryśna, że czasami może być z tym ciężko. Zwłaszcza, że bywam człowiekiem impulsywnym

Teraz przejdźmy do doca. Koncepcję na ewentualne użycie miałem taką, że na przykład w komentarzach ogłaszam, że na przykład w następnym poście dotrzecie do miasta i czeka Was gorące powitanie. Proponuję wtedy odegranie sceny na docu i zgadujemy się na konkretny dzień i godzinę. Wiadomo, że komuś może w trakcie spotkania coś wypaść, albo się po prostu nie wyrobimy. Wtedy ustalamy termin na dokończenie scenki. Ewentualne inne rozmowy między postaciami leżą już w waszej gestii. Zawsze możecie się dogadać i coś odegrać, lecz nie zapomnijcie mnie o tym poinformować

@Ardel
Sprawę zamierzałem zawierzać kościom jedynie w sytuacjach nie do przewidzenia. Nie rzucam nimi co linijkę, sprawdzając co wyjdzie. Również jestem tego przeciwnikiem, ale skoro sam sobie nie ufam, to wolałem się was zapytać
 

Ostatnio edytowane przez Mroczny : 25-08-2014 o 15:20.
Mroczny jest offline