Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2014, 10:46   #8
Mroczny
 
Reputacja: 1 Mroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłośćMroczny ma wspaniałą przyszłość
Więc myślę, że te sprawy mamy załatwione, gdyż tylko Grave Witch się jeszcze nie wypowiedziała. W sprawie PvP będę się więc starał dobierać wam scenariusze, które nie będą tego narzucać. A jeżeli zajdzie już taka konieczność, to będę osądzał wedle własnego uznania. Doca też nie będę wprowadzać na siłę. Zamiast tego umówmy się, że posty których zadaniem jest wyrażenie tego, co Wasza postać chce powiedzieć, nie będziemy brali za odpis. To znaczy, że w ciągu rundy można więcej takich postów zawrzeć. Jest to według mnie konieczne, bo czasami może zaistnieć sytuacja, że nie każdy ma coś do powiedzenia, a musiałby coś na siłę napisać, by runda się skończyła... Chyba, że macie inne propozycje?

No i chciałbym się was jeszcze zapytać, czy mapa zawarta w pierwszym poście jest czytelna? Te małe domki porozrzucane to tu, to tam to mniejsze miasteczka i większe sioła. Rzeki i nazwy też porobiłem tylko te najważniejsze. Niestety brak mi jakiegoś talentu kartograficznego, by zrobić dokładniejszą mapę.
 
Mroczny jest offline