Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2014, 23:30   #6
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
- Nie podoba mi się to, co zrobiła – powiedziała Ivy, kiedy odtworzyła na jednym z monitorów śmierć żołnierza, który chciał do nich dołączyć.

Thova tylko pokiwała w zamyśleniu głową. Śledziła każdy ruch Asari od kiedy ta opuściła statek. Nie mogła sobie pozwolić na pakt z kolaborantem. Musiała mieć pewność. Śmiała propozycja rekrutacji, jaką Uriel złożyła niejakiemu Kane’owi, zaniepokoiła Drellkę, lecz to, co potem Asari uczyniła… było dla niej elektryzujące. Kosmitka mogła być zarówno wartościowym sprzymierzeńcem, jak i tykającą bombą.

- Zostawmy ją – podsunęła Ivy.
- Wiesz, że nie możemy – odparła wolno Thova, przejeżdżając zmysłowym gestem dłoni po panelu kontrolnym – Tylko Asari jest w stanie sprężyć się z umysłem każdej innej rasy, a to będzie nam niezbędne żeby wybudzić twoją załogę. Oczywiście, możemy jakąś wynająć, ale…
- Rozumiem. Będę ją obserwować.
– to rzekłszy, Ivy skierowała swoje działka na napastników Uriel.

To była zaledwie 1/10 mocy ogniowej statku, a i tak po kilkunastu minutach było już po wszystkim. Nawet po wsparciu ze strony wieżyczek strażniczych. Ivy nawigowała naprawdę nowoczesny statek, który musiał kosztować fortunę. Gdy tylko opuściły hangar, Sztuczna Inteligencja pokierowała ich do najbliższego Przekaźnika Masy. Musiały wykonać skok zanim Handlarze Niewolnikami odpalą swoje maszyny lub co gorsza – namierza je głównym działem Nory.

- Dokąd? – choć pytanie rozbrzmiało na całym poziomie, wiadomo było, że statek kieruje je do Thovy. Ta jednak spojrzała pytająco na Uriel.

- Znasz bezpieczne miejsce, gdzie będziemy mogły przebudzić załogę? Czas wywiązać się z obietnicy wobec Ivy. Poza tym… przyda nam się wsparcie.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline