Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2014, 17:43   #8
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Właśnie zauważyłam, że sonda przez zamknięciem zdążyła jeszcze uzbierać kilka głosów:

Kino drogi 5
Ekspedycja 5
Polityczne gierki 5
Nie interesuje mnie żadna z opcji 3


Wygląda jakby najlepiej by było zrobić mieszankę wszystkich trzech... co da się zrobić o ile byście chcieli długoterminową sesję z potężnym impaktem na świat.
Mam kolejne pytanie widząc, że nie specjalnie są pytania do mnie... pewnie dostanę całą masę jeśli już założę sesję.

Wolicie pisać postaciami z pierwszej osoby czy z trzeciej? Nie specjalnie mi na razie zależy na "książkowości" i styl jest dowolny. Mimo tego mam też pomysł aby sesja była pisana przez graczy jako kartki z pamiętnika. Wymagało by to zgrania pomiędzy graczami i nie wiem czy pchać się z czymś takim na początek. Jakieś sugestie?
 
Asderuki jest offline