Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2007, 08:16   #4
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Zaraz czepiasz, czepiasz no może za bardzo, albo za mało spostrzegawczy jest .

Tak, czy inaczej po co innego piszę tego posta.

<cisza na sali> Ekhm.. No tego.. To ja się chciałam przywitać ze wszystkimi gaczami i MG.. - Cześć! <niepewnie macha prawą dłonią> I życzyć wszystkim wspaniałej zabawy.. <mówi mamrocząc coś pod nosem> A i mój post będzie najpradopodobnej dzisiaj, jak tylko z jedym z MG dogramy historie mojej postaci.. <Patrzy na Sira przepraszającym wzrokiem> No i to chyba już tyle.. Raczej nie powinno to opóźnienie zastopować sesji, bo i tak znajduję się już w miejscu do którego zmierzacie wszyscy.



P.S. Za to też uwielbiam RPG, sami faceci i ja!
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline