Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2014, 21:10   #1
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
czy ktoś byłby chętny?

Witajcie,
Chciałbym się zorientować, czy znaleźliby się chętni na łatwą, szybką, nie mocno ambitną sesję której celem byłoby wypróbowanie systemu USR 2. W dziale o systemach autorskich wrzuciłem link do tego systemu. Jest prosty i wydaje się, że może się sprawdzić w pbf.

Sesja miałaby być w klimatach klasycznego fantasy, nic wielkiego, na pewno sporo strzelania, walki, trochę pułapek i zasadzek ... ale tak jak napisałem bez napinania się na "wielkie pisarskie dzieło" a jedynie do "oblukania" czy system zadziała.

Oczywiście jeśli komuś się nie chce czytać/ tłumaczyć z angielskiego to ja podstawy opisze i wyjaśnię.

[MEDIA]http://2.bp.blogspot.com/-mwKMTdl120A/URc0AQGRJeI/AAAAAAAAAYg/P9IQesQoBVg/s1600/sword+sorcery+will+mclean+dragon+magazine.JPG[/MEDIA]

USR 2

powyżej link do ściągnięcia systemu, jest darmowy.
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"

Ostatnio edytowane przez Szamexus : 30-08-2014 o 21:18. Powód: podwiesiłem link do systemu
Szamexus jest offline