Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2007, 18:51   #3
copyR
 
copyR's Avatar
 
Reputacja: 1 copyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znany
Do pytań przedmówcy dorzucę jeszcze coś od siebie...
Brakuje szerszego opisu świata. Możliwe są inne rasy, jak bardzo wpływają one na obraz średniowiecznej Anglii ? Czy kraina też będzie całkiem autorska ?
Sesja to będzie "swobodne snucie opowieści", jak napisałeś. Czyli żadna mechanika w ogóle się nie przyda? Pytam, ot tak, bo mnie tam mechanika ani ziębi, ani parzy, ale dobrze wiedzieć Poza tym w kontekście grania magiem, jak wygląda magia w twoim świecie ?
No i jeszcze odnośnie naszych postaci. Żółtodzioby totalne, czy możliwe są postacie bardziej dojrzałe, które w życiu już zdążyły coś osiągnąć (np. ktoś jest nieco bogatszy niż reszta, jest weteranem wojen, etc.)? Nie pytam, bo chcę sobie zrobić kox'a, ale żeby wiedzieć czy mogę mieć starszą postać, która ma nieco większy bagaż doświadczeń niż młodzik...
Narazie chyba tyle. Pytam, bo jestem zainteresowany wzięciem udziału w zabawie. Gdy pojawi się trochę informacji to postaram się wysmażyć kartę postaci.
 
__________________
"Jeżeli zaczynamy liczyć historię postaci w kartkach pisma maszynowego, to coś tu jest nie tak..."
"Sesja to nie wyścig"

+belive me... if I started murdering people, there would have no one been left
copyR jest offline