Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2014, 14:05   #3
rudaad

rudaad's Avatar

Ojoj... Jak miło. Miło, że ktoś dobrze wspomina Ritę i moją grę. Miło, że napisałeś świetny raport. Miło, że raz w życiu udało się coś skończyć. To jest chyba pierwsza moja sesja na forum, która zakończyła się porządnie, a nie przed czasem

Seria pytań i odpowiedzi:

Cytat:
Ogólna ocena i refleksje z sesji.
Ocena: mocne 2/10, czyli w miarze OldTownowej najwyższa możliwa nota. Sesja była fantastyczna, gracze świetni, MG zawsze na miejscu. Ponad to posiadała niepowtarzalny klimat i była dla mnie pierwszą od prawie 10 lat sesja fantasy, w czasie której tak dobrze się bawiłam.

Cytat:
Ogólna ocena pracy arbitra.
Praca arbitra: Co mam Ci powiedzieć dzemeuksis? Zawsze kiedy było trzeba byłeś, zawsze tłumaczyłeś, pomagałeś i nigdy się nie zawiodłam na Tobie. Dodatkowo czytanie humorystycznych podsumowań kolejnych rund rozgrywki dawało mi wiele frajdy.

Cytat:
Największym atutem sesji było...
Byli - ludzie, którzy ją tworzyli: Gracze i MG. Każdy z nich dostał ode mnie notkę, bo 100% na nią zasłużył. Jeśli ktoś jest ciekawy może sobie połazić po profilach

Cytat:
Największą słabością sesji było...
Przykro mi, mechanika.

Cytat:
Odpisy były za często, za rzadko, w sam raz?
W sam raz.

Cytat:
Mechanika wspierała kreatywną grę, czy granie na zasadzie "to ja go tnę"?
Eeeee... Nie wiem czemu miałaby mieć akurat mechanika cokolwiek wspólnego z kreatywnością graczy. Prawie wszyscy byliśmy kreatywni, a czego nie dało się podciągnąć pod mechanikę zostawiało się w sferze fabularnej. Po to mieliśmy komentarze i chęci żeby tworzyć razem coś fajnego poprzez dogadanie się, a nie samą chęć zwycięstwa.

Cytat:
Mechanika była zbyt skomplikowana, nie wiedziałem, co powinienem zrobić i dlaczego, czy też była zbyt prosta, wręcz prostacka i przez to było mało możliwości kombinowania?
Bardzo ładnie, że o mnie tak powiedziałeś, ale ja byłam zagubiona jak dziecko we mgle. Na szczęście MG prowadził mnie za rękę, więc się nie bałam i nie wypłakiwałam po kątach.

Cytat:
Chętnie wypróbuję mechanikę FAE na swoich sesjach, polecę innym mechanikę FAE? Nigdy więcej?
Nope, sama się nie podejmę walki z tą mechaniką.

Cytat:
Akcje wszystkich graczy były rozstrzygane sprawiedliwie i obiektywnie, czy też arbiter faworyzował niektórych graczy?
Starałam się, ale i tak nie działało... :P

Cytat:
Ulubiony cytat z sesji.
Cytat:
I tak o wszystkim zdecydują telewidzowie.
Ślijcie smsy na Bojana!
by Marrrt (chociaż to z komentarzy)

Cytat:
Ogólna ocena raportu z sesji.
Świetny

"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 06-09-2014 o 14:07.
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem