Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2014, 18:22   #9
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
W której erze zamierzasz prowadzić? Jakoś tej informacji nie mogę się doszukać a przecież od tego zależy bardzo wiele, np czy istnieje kult Trójcy, czy Dagoth Ur jeszcze sobie śpi, czy dunmerowie okupują Czarne Mokradła, jaka jest sytuacja Cesarstwa, czy Morrowind jest już prowincją czy jest niepodległe i podobne zagadnienia.
Wiec raz jeszcze która era i rok (albo chociaż kto aktualnie zasiada na tronie cesarstwa).

EDIT:
Ja najbardziej lubię erę Meryczną w której cyrodil ciągle należy do merów i w której ciągle można spotkać dwemerów z ich ateistycznym podejściem do daedr i aedr. A w której ludzie są zaledwie pierwszymi osadnikami z Atmory.

Edit2:
No właśnie dziwne mi się wydawało, ze tego nie widziałem, teraz już wszystko mi gra z wyjątkiem... Wskrzesiłeś Gildię Magów?
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 06-09-2014 o 19:35.
Googolplex jest offline