Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2014, 23:21   #5
MistrzKamil
 
MistrzKamil's Avatar
 
Reputacja: 1 MistrzKamil wkrótce będzie znanyMistrzKamil wkrótce będzie znanyMistrzKamil wkrótce będzie znanyMistrzKamil wkrótce będzie znanyMistrzKamil wkrótce będzie znanyMistrzKamil wkrótce będzie znanyMistrzKamil wkrótce będzie znanyMistrzKamil wkrótce będzie znanyMistrzKamil wkrótce będzie znanyMistrzKamil wkrótce będzie znanyMistrzKamil wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Byli - ludzie, którzy ją tworzyli: Gracze i MG. Każdy z nich dostał ode mnie notkę, bo 100% na nią zasłużył. Jeśli ktoś jest ciekawy może sobie połazić po profilach
Smutłem...

Cytat:
Ogólna ocena i refleksje z sesji.
Było bardzo fajnie, dobrze się bawiłem, chociaż w pewnym momencie zabrakło mi jakiegoś lekkiego podkręcenia atmosfery
Cytat:
Ogólna ocena pracy arbitra.
Na plus, zdecydowanie. Zawsze pomocny, zawsze tam gdzie trzeba.

Cytat:
Największym atutem sesji było...
Poczucie humoru graczy i MG

Cytat:
Największą słabością sesji było...
Mechanika, za dużo losowości troche jednak

Cytat:
Odpisy były za często, za rzadko, w sam raz?
W sam raz.
Cytat:
Mechanika wspierała kreatywną grę, czy granie na zasadzie "to ja go tnę"?
nie miała za bardzo wpływu, chociaż zabijała troche bardzo wielowarstwowe akcje
Cytat:
Mechanika była zbyt skomplikowana, nie wiedziałem, co powinienem zrobić i dlaczego, czy też była zbyt prosta, wręcz prostacka i przez to było mało możliwości kombinowania?
trochę nazbyt losowa, nie przeszkadzała za bardoz ani też nie pomagała
Cytat:
Chętnie wypróbuję mechanikę FAE na swoich sesjach, polecę innym mechanikę FAE? Nigdy więcej?
może pogram jeszcze kiedyś, jest relatywnie łatwa w implementacji i to jestw niej fajne
Cytat:
Akcje wszystkich graczy były rozstrzygane sprawiedliwie i obiektywnie, czy też arbiter faworyzował niektórych graczy?
było fair
Cytat:
Ulubiony cytat z sesji.
jest ich zbyt wiele
Cytat:
Ogólna ocena raportu z sesji.
łapka w górę. I wielka radocha że udało się zakończyć
 
__________________
Pływał raz po morzu kucharz
w rękach praktyk był onana
a załoga się dziwiła
skąd w kawie śmietana
MistrzKamil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem