Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2014, 13:35   #4
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Czołem, mój pierwszy post, więc się przywitam.

Zgłaszam swoją chęć do wzięcia udziału w rekrutacji (sesji też, a co tam) i w związku z tym mam kilka pytań:

1. Świat jest zmyślony, coś jak ziemia 2.0? Czy mamy sami wymyślać różne kraje, lokacje i tak dalej, opierając się tylko na wprowadzeniu? Tak mi się wydaje, że znam odpowiedź (podwójne tak), ale na wszelki wypadek, zapytam.

2. Trochę związane z powyższym. Życie na świcie, zmyślone, ziemskie, mieszanka? Możemy wymyślić coś własnego? Skrzydlate iguany, dwugłowe psy (jako gatunek, nie mutacja), pierzaste węże?

3. Jaki poziom technologiczny jest dozwolony? Nasz współczesny, czy można wyjść dalej? Nanoroboty? Wszczepy bojowe? Cyborgi?

4. Czy jest z góry określone, dlaczego dystopia, czy też to nie jest istotne i mamy tego nie zawierać w postaciach?

5. Spirytualizm i magia, są/nie ma/wymyśl sobie? Spirytualizm w sensie takim prawie namacalnym, że faktycznie istnieje.

6.
Cytat:
Proces rekrutacji to pierwszy etap przygody w czasach współczesnych. Zajmuje ok. 3-4 miesięcy czasu lokalnego sesji. W tym okresie BG będą przygotowywać się do wyprawy
Nie jestem pewien, czy to rozumiem. Mamy w swojej historii zawrzeć to, czy będziemy już w grze przeprowadzali ten okres kilkumiesięczny?

Po otrzymaniu odpowiedzi na powyższe pytania, zabiorę się za tworzenie postaci.
 
Ogryzek Szatana jest offline