Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2014, 01:25   #18
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ding, dong! Wybił dzień 15.09.2014r., zatem rekrutacja została wszem i wobec zakończona!

Jeśli ktoś zrozumiał deadline jako przełom 15 i 16 września (czego faktycznie nie sprecyzowałem), to oczywiście może przesłać swoją KP.
Tymczasem zabieram się do przedstawienia wyników.

Roland Relinven herbu Roztoka z Rajczewa zaprasza do swych włości:
- Libertine
- Lost
- Vivianne

Dziękuję pozostałym za uwagę, chęć i ciekawe pomysły. Od razu też spieszę z wyjaśnieniem.
Jak napisałem wcześniej najpierw będę eliminował Karty Postaci, które są najsłabsze, a później ze wszystkich pozostałych wybiorę te, które najlepiej będą wpasowywały się w Akt I, Akt II i Epilog.
To już była w pewnym stopniu loteria, ponieważ nie znacie zdarzeń przyszłych. W zasadzie ja również, ale przynajmniej znam szkielet.

Cao Cao, killinger - wy byliście w tej drugiej grupie. Choć wasz koncept był bardzo interesujący, to bardziej w przyszłe przygody wpisują się postacie wymienionej trójki.

Niemniej, gdyby grono graczy zmniejszyło się, to zamiast urządzać rekrutację dodatkową po prostu do was napiszę - zachowałem wasze Karty Postaci, choć oczywiście będziecie mogli dokonać w nich zmiany przed wejściem do sesji.

Teraz fragment dla graczy. Dzień dzisiejszy to dzień ustaleń. Zaczniecie na samym dnie Zatoki Praksedy i tyle jest wspólnego dla waszej trójki. Resztę trzeba będzie dogadać.
Niedługo założę temat z komentarzami i prześlę wszystkim na PW, zaś sam temat z sesją pojawi się 16.09.2014r.

Kerm, jakbyś mógł zamknąć rekrutację 15. wieczorem lub 16. Kiedy ci będzie wygodniej
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 15-09-2014 o 01:30.
Alaron Elessedil jest offline