Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2007, 19:15   #9
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
Ingrid była już na nogach. Miecz również znalazł się na swoim miejscu. Jej wściekła mina wyrażała wszystko co chciałaby powiedzieć. W tym czasie Eik, gdy już upewnił się, że z dziewczyną wszystko w porządku, przeniósł swoją uwagę z powrotem w stronę, w kierunku której zmierzali. Wydawało mu się, że widzi jakiś kształt pośród mgły.
- Coś lub ktoś tam leży. – szepnął do stojących z tyłu Sirhilla i Ingrid podchodząc do nich cicho. – Widzicie? Spróbujmy to obejść z boku. Jeżeli ktoś tam jest, to już zdradziliśmy swoje pozycje. Idąc tedy nie zaskoczymy go.
- Zgoda. Ale ja pójdę w drugą stronę. W razie czego będzie większy element zaskoczenia - powiedział Sirhill - a Wy idźcie razem. - po tych słowach zniknął we mgle tak szybko, że żadne z pozostałej dwójki nie zdążyło nawet mrugnąć okiem.

Teraz czekam tylko na posta Geishy. Geisha napisz co robisz, ponieważ uważam, że powinnaś jeszcze coś dodać, ale pamiętaj powolutku - chodzi mi o to, że tak jakby daję Ci pół rundy. Robię to ponieważ nie chcę decydować za Ciebie czy idziesz z Lornem czy zostajesz. Lorn Ty poczekaj, bo po poście Geishy napiszę co się dalej dzieje.
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"
grik jest offline