Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2014, 18:33   #7
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Drużynowego Galen dołączy w miarę niedługo

Aktualnie wrzuciłem post tylko dla starej ekipy, w tej chwili piszę wiadomość dla Losta i na końcu wezmę się za Libertine i Vivianne.

Lost - dla ciebie część będzie dzisiaj i... aleś sobie wymyślił "nazwę" postaci. Ucina imię ojca, więc musi być bez niego.

Libertine, Vivianne - was chciałbym wrzucić po ustaleniu tego, jak trafiliście pod wodę. Z Lostem chciałem zrobić to samo, ale skoro ma ograniczony czas, to po prostu wrzucę go na dno.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline