Wątek: Binarium
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2014, 16:27   #4
hesmeron
 
Reputacja: 1 hesmeron nie jest za bardzo znanyhesmeron nie jest za bardzo znanyhesmeron nie jest za bardzo znanyhesmeron nie jest za bardzo znanyhesmeron nie jest za bardzo znanyhesmeron nie jest za bardzo znanyhesmeron nie jest za bardzo znany
Reguły

Co do organelli. Wszystkie rzeczy jakie jesteście w stanie stworzyć z punktu widzenia gry są dopuszczalne. Im bardziej outsaiderskie tym lepsze. \
Co do długości postów jasne możecie napisać nawet jedno zdanie do niczego nie zmuszam. Tylko proszę o szczegółowe opisy. NA działaniach na tak drobnym poziomie jedna molekuła w tą i możecie stworzy coś co zapewni wam zwycięstwo a druga zabije. Odpisy będą codziennie koło 15-15:15
Mam teraz pytanie bo na forum jestem nowy czy tematy rozgrywki można bez uprawnień zakładać w działach si-fi itp. Czy jest to dopuszczalne dowolnego grona? Ogółem jak wam wygodniej. Jeżeli będziecie woleli to mam w zanadrz forum widmo. Kiedy ś myślałem że coś z tego zrobię ale projekt siadł na początku. Z chęcią umiejscowię tam sesję. Ja się tak nad tym zastanawiam to oto macie link Binarium nie będe zaśmiecał fora.
 
hesmeron jest offline