Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2007, 22:38   #9
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Tak jak napisałam: minęła 22.00 i wraz z zakończeniem rekrutacji, mówię kogo przyjęłam.
(Nie)Szczęśliwcami są:
Wernachien
Dorn1908
Francois de Fou
Ratkin


Cóż, przyznam szczerze, że rozważałam wzięcie nawet 5 osób gdy zobaczyłam ilu jest chętnych, ale inne postacie... nie urzekły mnie widać na tyle, abym poszerzyła skład. Jeśli komuś bardzo zależy, może jeszcze spróbować i przesłać mi swoją postać. Dopóki nie zacznę sesji, jest to w sumie możliwe... choć mało prawdopodobne.

Co do moich kochaniutkich ofiar... tzn. Graczy
Spodziewajcie się jutro dostać ode mnie informacje na temat pokolenia i (ewent. jeśli ktoś jeszcze nie ma) swojego ojca. Bardzo możliwe, że coś tam jeszcze do Waszych życiorysów zaproponuję (chodzi głównie o umiejscowienie Was w Balgradzie).
Kiedy wszystko pozapinamy na ostatni guzik, czyli mam nadzieję jutro wieczorem - zaczynamy grać!
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline