Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2014, 17:09   #3
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Ciesze się, że się podoba. Już odpowiadam.

1. Moje czy wasze? Moje w sumie będą długie, ale będą z enterowymi przerwami (trzy zdania, enter, dwa zdania...) Wasze najlepiej jak najdłuższe, ale nie chciałbym kartek A4. Wystarczy, żebyście mi opisali co konkretnie chcecie zrobić.

2. Ma koniec. Sesja skończy się gdy spełni się jeden z wariantów:
-Jeden gracz przejmie kontrolę nad całym znanym światem (przy tym prawdopodobnie wyeliminuje innych, albo mogę zawrzeć sojusz, wtedy np. dwójka wygra razem, ale jeśli wszyscy będą w jednym wielkim sojuszu, to ja już zadbam o to by się rozpadł),
-Pokonacie "bossa", nie wiem jeszcze jakiego, ale będzie to jakiś demon,
-Zdobędziecie coś (jeszcze nie wiem co),
-Czwarte to bunt. Przeciwko komu? Sami się domyślicie w trakcie sesji.

3. Najważniejsze, zapomniałem napisać, że akcja dzieje się w starożytności, to znaczy świat fikcyjny, rasy i frakcje również, ale ludzie wynaleźli już pismo, choć jest to raczej wczesna starożytność, wy musicie pomóc swym ludziom się rozwijać.

4. Oczywiście, że może (nie napisałem? Wydawało mi się, że tak ale widać się myliłem..) Awansujecie gdy zrobicie coś potężnego, zdobędziecie konkretny artefakt, albo zdobędziecie więcej wyznawców.

5. Początkowego nie. Poza tym nie może wszystkiego tylko coś związanego z ich domenami, no i nie może robić artefaktów, a przynajmniej nie potężnych.

6. Opisze, fakt odpis może być długi. Ale to raczej będzie w komentarzach, gdyż będę musiał edytować ten post na bieżąco. Czemu? Bo tam będą np. informacje o stosunkach do was, a przecież tego nie mogę co sekundę dopisywać do odpisu.

7. Czego? Jeśli możesz wyjaśnij, ale raczej nie będę z niczego takiego korzystać.

8. Na początku równi, a potem są równi i równiejsi Jeśli ktoś zrobi smoka za 3, a ktoś golema, to smok nie będzie tak potężny i na odwrót. Golem za więcej będzie potężniejszy. Choć w walce będą mieli podobne szanse.

9. Możecie walczyć wysyłając swoje awatary, albo wysłanników. Poza tym możecie walczyć tylko z innymi Bogami.

10. Raczej nie. Ale na bieżąco będę uzupełniał.
 
Sesjator jest offline