Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2014, 14:59   #2
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Ja jestem nawet zainteresowany, tylko mam dwie uwagi:
1. nie oglądałem serialu, ogólnie znam fabułę i setting, ale wiedza ta może być dziurawa (wikia na pewno pomoże).
2. mam wrażenie, że piszę to w każdym temacie... w dniach 14-21 jestem niedyspozycyjny, a skoro miałaby to być sesja szybka, warto odnotować.

Dlaczego się więc zgłaszam, skoro punkt 1?
Podoba mi się klimat zamknięcia na wielkim statku z ograniczonymi zapasami i dużą dozą motywów prywatnych. Dosyć dobrze odtworzyli to w planszówce od Fantasy Flight Games, moje główne źródło informacji o settingu to właśnie ta gra + rozmowy przy niej prowadzone z fanami serialu.
Intryguje mnie pomysł z mini mechaniką wątków pobocznych, brzmi nie tylko ciekawie, to jeszcze bardzo mało inwazyjnie.

Odpisywać raz w przeciągu 3 dni? Nie ma sprawy, pamiętając jednak o punkcie drugim.

Nie wiem w sumie, czy będziemy grali jako załoga tytułowego statku (poproszę słowniczek odmian spolszczonych słowa Galactica), tak tylko założyłem.
Osobiście wybrałem kopertę numer 6.
 
Ogryzek Szatana jest offline