Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2014, 19:36   #8
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Zaczęliśmy, panowie! Post już stoi.

Zaraz roześlę Wam PW z linkami do przeglądów danych waszego kraju (a właściwie póki co miasta) i już zapraszam do doca głównego, byście wydali swoim cywilizacjom pierwsze rozkazy !

Jak zapewne zauważyliście, ostatni akapit u każdego ukazuje pewien problem, z którym powinniście sobie poradzić w tej turze. Zigonorowanie go nie będzie raczej korzystne, choć to też zależy od indywidualnej sytuacji cywilizacji.

Jak ma wyglądać Wasz zapis na docu? Przykład:

Cytat:
1. Nakazuję budowę tartaku.
2. Mobilizuję 2 trzydziestoosobowe oddziały wojska
Jeżeli jakiś rozkaz wymagać będzie mojej reakcji, zareaguję, a jeżeli nie to napiszę po prostu "ok", na znak, że widziałem i przyjąłem zapis. Miłej gry wszystkim życzę, teraz już ostatecznie .

PS. Ja odpowiem na Wasze rozkazy albo dziś wieczorem, albo jutro rano, bo roboty dziś przy sesji miałem naprawdę dużo.
 
MrKroffin jest offline