Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2014, 11:51   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
[storytelling] Inwazja Priomagenów - rekrutacja

Heja!

Będzie to dość nietypowa rekrutacja, ponieważ tyczy się sesji, którą już rozpoczęłam (http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...iomagenow.html. Tak, jest w niej cały jeden post i to w dodatku mój.

Gracz, który był nowy na forum i prosił o wprowadzenie do pbf, wysypał się, w związku z czym chętnie rozpocznę tę solówkę z kimś innym.
Założenie postaci gracza jest proste: jest to młody mężczyzna, który stracił wspomnienia. Nie wie skąd się wziął i dokąd zmierza – jedyne co miał przy sobie w chwili obudzenia, to tajemniczy kryształ z kosmosu, z którym – z jakiegoś powodu – czuje, że nie powinien się rozstawać.

Sesja ma polegać częściowo na odkrywaniu przez Stara swojej przeszłości, dlatego nie proszę gracza o wymyślenie jej, będzie za to musiał zaakceptować moją wersję. To, co zależy więc od gracza to reakcje, korelacje z otoczeniem i… decyzje co robić dalej. Dopuszczam spory wpływ na tło sesji (rozwijanie wątków pobocznych, dialogi z NPC-ami we własnym zakresie). W związku z tym przyjmę do solówki kreatywną osobę, która na podstawie zamieszczonego już posta stworzy rys psychologiczny Stara – jak on się teraz czuje – tak po prostu. Nie potrzeba eseju, wystarczy wczuć się.
Do tego prosiłabym żeby wybrać jakiegoś avka i wysłać zgłoszenie na moje PW. Na takie karty postaci czekam do 14.10 (wtorek).

Jeśli chodzi o tempo akcji, to daję pełną swobodę. Jest to solówka, więc piszemy po prostu jak mamy wenę i czas.

Jak o czymś zapomniałam, to pytajcie.

Zapraszam
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline