Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2007, 21:02   #6
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Okej, dobrze... Przeczytaj dokładnie Dziedzictwo Sigmara i parę innych książek. Tam znajdziesz fragment o tym, że Nagash stał się jednym z demonów.

Profesje najlepiej podstawowe... I piszcie najpierw który blok: Bretonia i Imperium czy Tilea i Estalia? W przypadku Bretonii i Imperium raczej zaawansowane, Tilea i Estalia najlepiej początkowe. Nie dawajcie dalej niż druga profesja. W przypadku Bretonii bonusy do statów dam Rycerzowi, (bonus +10 do SW bo odważniejszy od zwykłych).

W przypadku Tilei nie ma bonusów, ale postacie będą szybciej rozwijane, bo będzie więcej walki.

Aha... Co do bitew. Będzie ich tylko kilka, i nie będą one raczej polegały na sieczce i rzutach kostkami. Będą polegać na tym, że najpierw macie osłabić tyły wroga, a potem od tyłu go zaatakować. To czyni... Intrygę, zagadkę, bo ktoś was szuka itp.


Jest pierwsza postać, mianowicie:

Rasa: Człowiek
Imię: Dieter
Profesja: Uczeń czarodzieja
Wiek: 18
Znak: Gwiazda wieczorna
Wzrost: 176cm
Waga: 67kg
Wygląd: Dieter jest dosyć chudym i wysokim młodzieńcem o długich do połowy pleców, rozpuszczonych, popielatych włosach, które doskonale pasują do jego bladej cery i szarych oczu. Chodzi zazwyczaj ubrany w ciemnoszarą szatę z kapturem, przepasaną ciemną wstęgą.
Cechy:

* WW – 34
* US – 24
* K – 25
* Odp – 38
* Zr – 30
* Int – 37 (+5 [błyskotliwość]) = 42
* SW – 39
* Ogd – 32
* A – 1
* Żyw – 12
* S – 2
* Wt – 3
* Sz – 4
* Mag - 0 (+1) = 1
* PO – 0
* PP – 3

Umiejętności:

* Plotkowanie
* Wiedza (imperium)
* Język (staroświatowy, klasyczny)
* Czytanie i pisanie
* Język tajemny (magiczny)
* Nauka (magia)
* Przeszukiwanie
* Splatanie Magii
* Spostrzegawczość
* Wykrywanie magii

Zdolności:

* oburęczność
* widzenie w ciemnościach
* Błyskotliwość
* Magia prosta (tajemna)
* Zmysł magii

HIstoria: A więc chcecie, abym opowiedział wam moją historię? A więc dobrze... Przez kilka pierwszych lat mego życia, nic innego poza pomaganiem rodzinie w roli żem nie robił. Tak żyłem z piętanście roków chyba, w spokoju, choć niezbyt bogato. Co tu dużo mówić, nic ciekawego tam nie działo. Pewnego dnia jednak, kiedym się strasznie zezłościł na Gustava kompana mojego, samą myślą trzy zęby mu wybiłem! I zkończył się mój spokój... Ludzie gadać zaczęli, że ja mutant jestem i na stosie już mnie chcieli nawet spalić - com się wtedy strachu najadł, to mnie tylko wiadomo... Szczęście żem miał jednak, że mnie Pan mój wtedy uratował i do kolegium przygarnął. Ha no przygarnął mnie więc i jestem i nauki pobieram... I oto ci cała moja historia, a i tak iść muszę w labolatrium posprzątać...

Ekwipunek:

* Wyposarzenie początkowe (koc, sztućce, ubranie itd.)
* Sztylet za pasem
* Miecz
* Kij
* Plecak
* Księga zaklęć


Tylko historia troche za bardzo... Krasnoludzka :P
 

Ostatnio edytowane przez Yaneks : 12-03-2007 o 21:51.
Yaneks jest offline