Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2007, 22:22   #8
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Francois de Fou Zobacz post
Wernachien, mimo wszystko, proszę, byś odegrała wszystkko jak należy, chyba że twoja postać wie, że Renauld Marc de P iccard jest kainitą
Odegrałam to tak jak należy. Mira wspomniała mi o nim w PW, podsuwając myśl, że on także może być Kainitą.
Edit: Ulogiczniając wywód: Jeśli Milla miała poszlaki by sądzić ze Twoja postać to Kainita, to naturalnym jest powściągliwe i godne zachowanie niż traktowanie jak podlotka i ściskanie za policzki "Ohhh! Jakie ty masz śliczniutkie oczka chłopczyku!" :P i tutaj moja postać ginie śmiercią tragiczną zamordowana przez 4-pokoleniowca w ciele 12-letniego chłopca ;]

Cytat:
Napisał Mira
Ponieważ nie napisałaś, że siadasz czy gdzieś podchodzisz, uznałam, że Twoja postać zatrzymała sie zaraz przy wejściu - jak Ci przeszkadza to co zrobiłam, to nastepnym razem precyzyjniej określaj swoją położenie.
Napisałam, ze witam się z siedzącym chłopcem i mężczyzną, moim zdaniem nie robi się tego zatrzymując się w wejściu, ale to zapewne kwestia codziennych zachowań Poza tym komentarze są od tego by wyjaśniać niejasności, a nie szukać winnego za powstałe nieporozumienie, nie twierdziłam, ze mi coś przeszkadza, stwierdziłam, że są rozbieżności. Nie denerwuj się więc tak Mira
 
Wernachien jest offline