Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2014, 18:24   #4
Lost
 
Lost's Avatar
 
3. Bohaterowie Niezależni


Imię, nazwisko, pseudonim: Dentysta

Wiek: 46

Krótki opis wyglądu, cechy szczególne: Wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o przerażającym spojrzeniu. Odkąd zaczął łysieć swoje włosy goli na bardzo krótko. Najczęsciej widać, jak paraduje po obozie ze swoją strzelbą i elektrycznym pastuchem.

Skrócona wersja historii: Mało kto w obozie chcę o tym gadać i w sumie im się nie dziwię. Podobno Dentysta dołączył do karawany kilkanaście lat temu, wtedy kiedy była jeszcze zwyczajną zbieraniną zabijaków napadającą podróżnych i grabiącą mniejsze wioski. Wtedy nikt nie myślał nawet o braniu niewolników. Podobno wszystko zmieniło się, kiedy do grupy dołączył Lucas – poprzedni przywódca grupy. Przekonał innych o dochodowości tego zajęcia i tak zaczęła się kariera Dentysty, jako łowcy. Ponad rok temu Lucas został zastrzelony przez jednego z niewolników, któremu jakoś udało się przemycić do obozu broń. Mimo tego, że niektórzy z handlarzy twierdzą, że to Dentysta jest odpowiedzialny za śmierć poprzedniego przywódcy, został on prawie jednogłośnie wybrany na nowego Lidera. Nieliczna grupa niezadowolonych może sobie twierdzić, ale nie mówić. Dentysta odciął im języki i sprzedał ich za bezcen do kopalń w Federacji.

Profesja: Łowca Niewolników

Najważniejsze umiejętności: Dentysta zasłużył sobie na swoją ksywę z niesamowitą wprawą wybijając zęby krnąbrnym niewolnikom. Jest też doskonałym strzelcem. Ponad to zawsze osobiście negocjuje większe gamble i sprawdza się w tym bardzo dobrze.


Imię, nazwisko, pseudonim: Silny

Wiek: Warstwy szmat, jakimi jest owinięty nie pozwalają stwierdzić jego wieku.

Krótki opis wyglądu, cechy szczególne: Mężczyzna ten mierzy prawie dwa metry i jest atletycznej budowy, mimo tego w jego ruchach widać pewną lekkość, wręcz niespotykaną u osób jego gabarytów. Ciężki karabin maszynowy, który trzyma w rękach wygląda w nich wręcz jak zabawka. Cały przykryty jest grubą warstwą wielokrotnie zwiniętych, szaroburych szmat szmat, tak, że ciężko dostrzec spod nich choć kawałek skóry. Wnioskując po jego ekwipunku, macie przed zaprawionego w boju weterana ruin.

Skrócona wersja historii: Nieznana

Profesja: Nieznana, choć można się domyślać po jego drogim ekwipunku, że jest żołnierzem, bądź wziętym najemnikiem.

Najważniejsze umiejętności: Mężczyzna wygląda na bardzo silnego, a przy tym zręcznego. Po tym, jak ramię w ramię walczyliście z Croats, z pewnością możecie stwierdzić jedno. Facet zna się na rzeczy.


Imię, nazwisko, pseudonim: Ira

Wiek: Nieznany, jednakże dziewczynka nie ma więcej niż sześć lat.

Krótki opis wyglądu, cechy szczególne: Dziewczynka nie wyróżnia się niczym szczególnym wśród sierot włóczących się blisko ośrodków miejskich. Niedbale obcięte włosy, podziurawione ubrania i brudna buzia. Nie tylko dlatego o tej małej łatwo zapomnieć w czasie podróży większą grupą. Nie odzywa się ona wcale oraz stara się nie rzucać w oczy zawsze będąc na uboczu. Niesie przy sobie mały worek pełny swoich "skarbów", a często i jedzenia, które regularnie podkrada nawet wtedy, kiedy jest regularnie karmiona. Cierpi na astmę.

Skrócona wersja historii: Dziewczynka zastanowiła się przez chwilę, po czym wyciągnęła z plecaka długopis, niespodziewanie pocałowała medyka w policzek i z pogniecioną kartką papieru, wyciągniętą z kieszeni podbiegła do ognia. Położyła się w jego blasku i zaczęła rysować. Clyde zapiął plecak, wstał i niespiesznie podszedł w krąg światła, ciekawy co też powstaje na papierze.
Sądząc po stanie kartki i ilości różnych kredek oraz długopisów użytych do jego narysowanie bazgroły dziewczynki powstawały przez dłuższy czas. Po lewej stronie Ira narysowała małą postać, sądząc po kolorach ubrań i włosów siebie samą. Na prawo ciągnął się szereg różnych postaci. Najpierw wysoka kobieta z długimi blond włosami, później trochę niższy mężczyzna z zielonymi spodniami, brązowym plecakiem i coś co przypominało karabin w ręce. Obok niego stał kolejny ze smutnym wyrazem twarzy i piegami na nosie oraz siekierką w ręku. Później kobieta z rudymi włosami i o wiele większym od niej plecakiem. Następny był siwy mężczyzna z brzuchem w grubej, czarnej kurtce. Obok niego stała smutna, chuda dziewczyna z kręconymi włosami i w za dużej niebieskiej koszuli. Teraz Ira malowało kolejną postać. Niebieskiego od koloru długopisu mężczyznę z plecakiem, w hełmie z krzyżem na głowie.


Profesja: Brak

Najważniejsze umiejętności: Dziewczynka jak na swój młody wiek naprawdę ładnie rysuje.


Imię, nazwisko, pseudonim: Tilda

Wiek: Po dwudziestce.

Krótki opis wyglądu, cechy szczególne: Kobieta jest bardzo atrakcyjna, jednakże łatwo tego nie zauważyć spod ciężkiego, wojskowego kombinezonu i warstwy brudu jaka ją pokrywa. Na ramieniu nosi długą strzelbę, a przy pasie rewolwer. Czasami widać ją z dawną policyjną tarczą.

Skrócona wersja historii: ???

Profesja: Żołnierz

Najważniejsze umiejętności: Kobieta dowodzi prawie dwudziestką ludzi. Podwładni zdają się ją szanować i wykonywać rozkazy bez szemrania. Niewątpliwie jest dowódcą z powodu jej zasług, nie z nadania.


Imię, nazwisko, pseudonim: Gareth

Wiek: Przed pięćdziesiątką.

Krótki opis wyglądu, cechy szczególne: Pierwsze co zwraca uwagę w Garethcie, to jego oszczędność w ruchach. Mężczyzna emanuje spokojem i pewnego rodzaju naturalną umiejętnością ciągnięcia ludzi za sobą. Mówi w sposób zdradzający rodowód z federacji, jednakże nie będący przy tym pretensjonalny.

Skrócona wersja historii: - Mam na imię Gareth. - Mężczyzna uważnie przyglądał się Frayowi. - I Ci ludzie wybrali mnie na swojego przywódcę.

Profesja: Mechanik i przywódca uchodźców.

Najważniejsze umiejętności: Mężczyzna nie jest żołnierzem, jednakże umie obchodzić się z bronią. Ponadto z łatwością jego spokój i opanowanie, pomagają mu uzyskać u ludzi posłuch. Jednakże jego największym konikiem i pasją jest mechanika.

 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 13-10-2014 o 18:27.
Lost jest offline