Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2014, 10:51   #4
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Ehh, nie zauważyłem wcześniej tematu. Ale lepiej późno niż wcale?

Na plus doskonały klimat. Lubię uniwersum Kronik Mutantów i nie powiem, że wiedza się nie przydała w czasie pisania postów, ale bardzo dobrze mi się grało w pierwszej bądź co bądź sesji na LI. MG umiejętnie dawkował poziom trudności, skutecznie drenując mojego mistyka z zasobów Sztuki. Początkowe przeginanie możliwościami bohatera i możliwością PBFa skończyło się po połowie sesji, gdzie w zasadzie brakowało grupie należytego wsparcia ze strony mojej postaci - i być może końcówka nie wyglądałaby tak dramatycznie. Ale w zasadzie obaj z MG testowaliśmy wykorzystywanie mistycznych mocy i obaj wiele się nauczyliśmy.
Kolejnym plusem była większa niż w realu możliwość kreacji świata wraz z pozostałymi graczami i MG. Wydaje mi się, że w normalnej sesji opisy bohaterów, świata, osobistych odczuć są jednak nieco ograniczone czasem sesji - tu bardziej działa wyobraźnia a postaci graczy są bardziej plastyczne. Każdy ze współgraczy wyczarował postacie które żyją, za co bardzo im dziękuję.

Minusów nie zauważyłem. Może tylko taki, że było bardzo dużo dobrych postów które chciałem nagrodzić, a system nie pozwala, nad czym ubolewałem już po pierwszych postach - bo poziom pisania tutaj jest wysoki i zasługuje na uznanie.
Liczę na równie dobrą zabawę w rozpoczynającej się kolejnej części kronik.
 
Asmodian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem