Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2014, 20:46   #6
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
rozumiem, że w grę wchodzi tylko 1 poziom i jest to jednostrzałówka bez możliwości kontynuowania historii i rozwoju postaci?

dawno grałem w DD'ki i to tylko w 3 i 3.5 ale swoje zęby na nich straciłem a tym bardziej na Forgotten Realms grałem może z 2 sesje w 4 i było "inna" tak czy siak póxniej się przerzuciłem na młotka i Neuro i tak zostało

chętnie zagram w 5 ale jak już wspomniałem od 3,5 nie mam kontaktu z DD więc będę potrzebował sporo pomocy od MG

jeśli jest to do zrobienia i Clutterbane chcesz mnie na sesji to: wziąłbym człowieka, maga - ciągle gram fighterami ale nie znam w ogóle jakie są czary więc liczyłbym na pomoc na PW, poza tym z bonds'ów wziąłbym 7 o umierającym ojcu

gramy ludźmi i wybieramy teren z jakiego pochodzimy (w sesnie ma to jakieś bonusy w tej edycji?) czy każdy ludź ma tak samo?

EDIT:
widzę, że kolega mnie z góry ubiegł więc wziąłbym w takim razie Rogue, mimo to pomoc dalej potrzebna w sensie przy losowaniu
acha no i jak masz jakieś linki do materiałów (może być ang) to wrzuciłbyś?
 

Ostatnio edytowane przez Dnc : 16-10-2014 o 21:13.
Dnc jest offline