Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2014, 14:33   #5
Pablo0220
 
Reputacja: 1 Pablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodze
Dalej nie rozumiem jak jest z tymi umiejętnościami w Podręczniku Gracza jest wyraźnie napisane, dla przykładu łotrzyk: Wybierz umiejętności w liczbie 8+mod. z int. Someirhle napisałeś: "Właściwie to na każdym poziomie, przysługujące punkty w podanej wysokości (lub poczwórną ilość na pierwszym poziomie) można rozdać jak ci się tylko podoba" - rozumiem to w ten sposób, że rozdawać mogę punkty na dane umiejętności (zależy jakie wybrałem tworząc postać) w liczbie 8+mod. z int. Mi chodzi natomiast jak nauczyć łotrzyka dodatkowych umiejętności, nie wydawania punktów 'rangi'. Gdzieś wyczytałem, żeby nauczyć się nowej umiejętności trzeba wydać 3pkt rangi + poziom postaci.
 
Pablo0220 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem