Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2007, 14:55   #1
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Lightbulb Najbardziej wampirzy wsród wampirów.

Witam wszystkich. Poszukałem wyszukiwarka lecz nie znalazłem niczego podobnego...
Od dłuższego czasu zastanawiam się które klany są najbardziej wampirze wśród Wampira starego WODa.

Mi na myśl przychodzą trzy:

Gangrel - ze swa cudowna wada dzięki której, gdy straci panowanie nad bestia zyskuje jakąś zwierzęca cechę...
Jest to piękne. Wyobrażam sobie takiego kilku wiekowego Gangrela. I od razu na myśl przychodzi mi kilka pytań...
Czy jego bestia jest jaki innych wampirów? Czy może jest zwierzęca w większym stopniu?
Czy aby na pewno nie ma na niego większego wpływu niżeli na inne wampiry? W końcu zastępuje mu duszę.
W jakim stopniu pozostał on człowiekiem? Czy omija ludzi? Jaką ma wiedze?

To tylko kilka takich pytań. Widzę w Gangrelach ich zwierzęce piękno, i staram sobie wyobrażać starych Gangreli jako głos matki natury.

Innym przedstawicielem najbardziej wampirzych klanow jest Tzymice

Ich diabelcza natura rodem z ich najbardziej znanego przedstawiciela Vlada III Draculi. Ich wygląd zupełnie nie ludzki, dzkieki dyscyplinie klanowej (off cors nie każdy Tzymici ja posiada; wewnętrzne podziały) Ale dla mnie to jest piękne. Ja chciał bym kiedyś zobaczyć takiego 3misia w jego nieskrywanej urodzie(potem musiał bym zapewnie znaleść sobie dobrą kryjówkę). Również maja w tym pewna wadę... Większość z 3misiow nie pamięta swych prawdziwych wizerunków.
Poświecenie jest rzeczka piękna. I właśnie tym zasługują na szacunek.

Kolejnym i zarazem ostatnim klanem jest Nosferatu.
Jego tzw. "Inne piękno" nijako przekleństwo, lecz dla nich samych dar. Podejście do tego jako jak wcześniej pisałem "innego piękna" jest ciekawe i piękne. Należy dodać ze wielu Nosferatu niegdyś w swe szeregi przyjmowali tylko tych ludzi co wyróżniali się ponad przeciętnym pięknem. Stąd powstały drobne nieporozumienia z klanem Torreador. To tak zwane "inne piękno" może być ciekawym, a zarazem pięknym pomysłem na przygodę i na postać.

Dodam ze możną by tu również Malkavainow zaliczyć do grona postaci przekazujących wiele wampirzego piękna, aczkolwiek ich piękno polega na czym innym i nie ma zbyt wiele wspólnego z reszta. Chociaż...zastanawiałem się nad tym ostatnio może niebawem i tu zmienię swe zdanie.


Bardzo ciekaw co Wy o tym sadzicie?
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem