Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2014, 19:47   #7
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
- Myślę że te 30 funtów zabrał Gorman pod wpływem impulsu, korzystając z okazji i niewiele przy tym myśląc schował je w prostej skrytce pod płytą. Gdy już doszedł do siebie po ataku paniki, zaczął się wstydzić kradzieży i chciał ją zataić, stąd to motanie się w zeznaniach. Zaborcza matka wpoiła mu do głowy żeby "nie pyskować" tylko grzecznie opuścić główkę i wykonywać polecenia, więc nie umiał sam się wybronić z poważniejszych zarzutów. Zastanawia mnie tylko jak ciało znalazło się w bawialni, skoro rzekomo Gorman znalazł je w sypialni i tam też je zostawił - powiedział Hem.
Ja nie mam więcej pytań, prosiłbym jedynie o podanie pańskiego numeru telefonu, jeśli będę mieć jakieś wątpliwości to przedzwonię do pana
Resztę wieczoru młodzieniec spędził skrzętnie notując przebieg spotkania i wykonując polecenia swojego opiekuna.
 

Ostatnio edytowane przez Halfdan : 25-10-2014 o 19:53.
Halfdan jest offline