Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2014, 14:48   #3
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
1. Liczba graczy będzie zależna od zgłoszeń. Nie lubię tłoku, ale w tedy jest kogo zabijać, a mam dość... okrutny styl prowadzenia sesji podobno. Błędy nie wybaczają.

2. Posty powinny być dostatecznie długie, opisywać wszystko to co chcesz, żeby było opisane. Nie narzucam nic tutaj, jeżeli ktoś pisze po 2 linijki to wyjdzie już na etapie Karty Postaci.

3. Częstotliwość raz w tygodniu, ustalimy jak nam będzie pasowało dokładnie w kwestii dnia.

4. Gdoc pewnie tak, w razie potrzeby, ale bez nadużywania. Również nie przepadam.

Miasto Burz to jedyne takie miejsce, o którym słyszeliście. Prócz tego jak są jakieś miasteczka to nieduże, zbudowane już po zniszczeniu świata. Mutanty, anomalie, promieniowanie, głód, prawo dżungli takie tam. Minęło kilkadziesiąt lat. Ludzie żyją już tym co jest, nie tym co było. I tak, gracze przybywają spoza bariery Mam nadzieję, że udzieliłem odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline