Wątek: Elfi humor
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2007, 22:46   #9
Angrod
 
Angrod's Avatar
 
Reputacja: 1 Angrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie coś
Elfy w Warhammerze są dosyć podobne to tych ze Śródziemia, nie musisz znać elfów Sapkowskiego, żeby wypowiadać się w dyskusji. Są stosunkowo podobne do Tolkienowskich. Zasadniczą różnicą jest to, że we Władcy Pierścieni elfy same odchodzą, u Sapkowskiego wypiera je człowiek. Nie wszystkim długouchym to się podoba.

Wracając do tematu tak sobie pomyślałem, że żartuje się z tego z czym na co dzień ma się do czynienia. Elfy znane są z zamiłowania do natury. Czy stroją żarty typu mmm.... Jaka jest różnica między dziełem, a człowiekiem dzieło rodzi się w trudach, a człowiek w kapuście. Hm trochę nie w ten deseń, ale zostawię, bo wydaje mi się elfi.

Mam pomysł zróbmy konkurs elfich żartów. Niech każdy piszący pomyśli z czego elf by się uśmiał i to napiszę. To trochę ożywi temat.

Edit: Do postu niżej, jak by nie było to człowiek wymyślił elfy.
 
Angrod jest offline