Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2014, 00:31   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ok, posiadłem, poczytałem tak uważniej tę rekrutę no i jednak mam parę pytań

1- Jaka częstotliwość/rola jest tych pancerzy i mechów na polu bitwy? To coś popularnego jak czołg, bwp, artyleria i piechota czy jakoś inaczej? Jak to ma się też siłą bojową w stosunku do powyższych środków pola walki? Czyli co te pancerze właściwie robią na polu walki i czego muszą się obawiać

2- Kadeci mówisz i szkolenie... Czy to znaczy, że margines wieku jest raczej dla młodych BG? No powiedzmy coś w stylu 20 - 25 lat? Czy jakoś inaczej...

3- Własciwie czy BG byliby związani z jakąś konkretną organizacją/krajem/firmą? I kto miałby być prawdopodobnym przeciwnikiem czyli z myślą przeciw komu by nas szkolili. I gdzie miałoby być te prawdopodobne pole walki (jakaś wojna jest czy co gdzie mogą nas wysłać czy jak...)
 
Pipboy79 jest offline