Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2014, 11:18   #1
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Pieśń Lodu i Ognia

~Pieśń Lodu i Ognia~



Westeros. Taka piękna, pełna niespodzianek kraina. A ja znalazłem tylko jedną sesję osadzoną w realiach w.w.

Wstyd Drodzy Państwo

I, aby zmazać tę hańbę, poszukuję grupy śmiałków, aby stworzyć sesję. Gdzie, jak i dlaczego?

W tej sondzie możemy to łatwo ustalić.

Mała uwaga - to nie jest wstępna rekrutacja, przynajmniej z mojej strony. Uniwersum znam świetnie, ale, przynajmniej na razie, mistrzować kolejnej sesji nie zamierzam.

Dlatego poszukiwany jest również obeznany MG.

Powyżej ankieta, czyli gdzie i kiedy. Ankieta jest wielokrotnego wyboru, pamiętajcie o tym.

Aha, jako że odpowiedzi w ankiecie są dość ogólne - zapraszam do odpisywania i przedstawiania propozycji

Mój pomysł na sesję (i tak też zaznaczam w ankiecie):

Gra członkami z Nocnej Straży, jakieś 100 lat przed Wojną Pięciu Królów (czyli czasy, w których rozgrywają się opowiadania o Dunku i Jaju).
 
Fyrskar jest offline