Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2014, 08:10   #19
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Rozumiem na Marsie mechy, na Księzycu mechy, na stacjach kosmicznych Mechy. Ale jak rozumiem na Ziemi coś zostało, prawda? Jak znam życie to nadal stosuje się odpadową technologię i większą liczebność. No chyba, że wszystkie działania w krajach trzeciego świata są zredukowane do aktów terrorystycznych zamachów, z których zamachowiec nigdy nie wychodzi cało.
"Niech dziesięć tysięcy z Was pójdzie i zdobędzie tamto wzgórze?" Jedna z podstawowych zasad Armii Czerwonej. Ale i nie tylko... oczywiście masz racje. Na planecie pozostała cała masa sprzętu wojskowego, różnej klasy, w różnym stopniu zabójczych dla pancerzy. Przeważnie jednak niegroźnych. Przeważnie, bowiem bezpośrednie trafienie przez kolejną generacje Leoparda może okazać się groźne nawet dla Mecha. Szerzej będzie to opisane w szkoleniu (mam nadzieję).

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Oczywiście jak najbardziej wolałbym sesję zaczynającą się szkoleniem, bo to świetny materiał do gry. Śmiem twierdzić, że ciekawszy ze względu na integracje międzyludzkie. Na polu bitwy to już raczej interakcja na poziomie strzelec-cel.
W czasie szkolenia można zbudować relacje z resztą drużyny, które potem fajnie można wykorzystać. Można także znaleźć nie jedną negatywną emocje, która na późniejszym polu walki zaprocentuje podwyższoną adrenaliną
Tak przynajmniej sobie umyśliłem.


Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline