Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2014, 20:03   #9
Gargamel
 
Gargamel's Avatar
 
Reputacja: 1 Gargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Ereb Zobacz post
Problemem nie jest tyle kwestia samego wprowadzenie takiej postaci, bo podróżnicy z różnych zakątków świata w Zakharze, to nie jest nic dziwnego. Bardziej wszystko rozbijać się będzie o kwestie światopoglądowe, taktowanie takiej postaci przez NPC-ów, jak i BG autochtonów i odnalezienia się takiej postaci w pełnej codziennych rytuałów, zwyczajów i tradycji codzienności Zakhary.
Nie będę jednak zniechęcał. Skoro masz pomysł, to popracuj nad nim i podeślij. Zobaczymy, co żeś tam wymyślił. Na nuż mnie zaskoczysz.

Właśnie mnie zależy na zderzeniu światopoglądów. To nada sesji realizmu. Miejscowi z drużyny będą postrzegani przez NPC normalnie, zaś moja postać z dozą nieufności a nawet wrogości.

Postaram się podesłać KP jak najszybciej, lecz mogę się nie wyrobić.
 
__________________
Gargamel. I wszystko jasne
Gargamel jest offline