Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2007, 21:53   #9
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Yrvyn
Ja też chce ale objaśnij mi co i jak, bo początkujący jestem. I jak mam ci przesłać kartę postaci?


Przeczytałeś może rekrutację? Bo nie wydaje mi się. Objaśnione i dokładnie co i jak wytłumaczone znajdziesz w pierwszym poście tego tematu. Tam też wyraźnie pisze jak przesłać kartę postaci. Najpierw czyta się dokładnie wymagania i wytyczne MG a potem zgłasza sie do sesji. To zapobiega późniejszym rozczarowaniom/niedomówieniom. Radzę naprawdę najpierw dokładnie przeczytać pierwszy post a potem rozważyć chęć wzięcia udziału w tej sesji.


Swoją drogą miałam właśnie napisać, że rekrutacja jest bardzo dobrze zrobiona i sama przygoda również zapowiada sie ciekawie (ale musiałam najpierw zareagować na post wyżej, bo coś mnie trafia jak ktoś nie czytając zgłasza się do sesji...). Z chęcią wzięłabym w niej udział, ale niestety moja skłonność do zaniedbywania wszelkich terminów postów i zdrowy rozsądek podpowiadają mi, że lepiej nie psuć innym zabawy i nie stopować sesji, toteż będę jedynie ją śledzić. Za to z zapartym tchem!
Powodzenia i dobrej zabawy!
 
Milly jest offline