Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2014, 21:10   #1
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
[komentarze] Sylvania

Witam szczęśliwców, którzy dostali się do sesji

Tutaj zgłaszamy uwagi i pytania do MG, tutaj jest lista zażaleń, itd.

A teraz sprawy organizacyjne i zasady - w punkcikach:

1) Avatary o szerokości 200 pikseli.
2) Dialogi i myśli zaznaczamy kursywą, te pierwsze oddzielamy przecinkiem, drugie - myślnikiem, przykładowo:

- Hmm… - mruknął zamyślony Johann - A może po prostu stąd uciekajmy?

Tchórz, pomyślał Hans i zerknął po reszcie kompanów.

3) Zgłaszamy wszelkie nieobecności, odpowiadamy na czas
4) Imiona, przydomki, zaimki przedstawiajÄ…ce BG piszemy pogrubione, np.:

Zerknął na Pietra i, z nieznikającym z twarzy uśmiechem, poklepał go po ramieniu. Po czym odwrócił się do krasnoluda.

5) Rzuty w czasie walk - w gestii graczy (liczę na uczciwość), pozostałe rzuty wykonuję ja.
6) Zawsze mam racjÄ™.
7) Jeśli nie mam racji - patrz punkt pierwszy.
8) Nadal nie mam racji? Poinformuj mnie o tym.
9) Długość postów:
- W czasie walk, dyskusji prowadzonych przez całą drużynę, itp.: jednolinijkowce i trochę dłuższe posty są ok, rzekłbym nawet - chwalą się.
- W innych sytuacjach - długość na avatara, może trochę mniej, może trochę więcej… ale raczej więcej
10) Pojawi się Kalikst. Kto to? Dowiecie się…
11) Macie 5 dni na odpis, ja mam 3 dni. Jeśli będzie nam wartko szło, to skrócimy ten czas i zwiększymy tempo odpisywania.
12) Nie wypełniajcie kart postaci w panelu sesji! Karty postaci będą w arkuszach google’a, udostępnię je Wam jakoś jutro,
13) Obrażeniami zajmę się ja… w sensie bedę je wpisywał do google’owych kart postaci.
14) Materiały do sesji
15) PD będą dawane często, ale w małych (5 pd - 50 pd) ilościach, nagradzam oryginalne ciekawe pomysły, klimatyczność postów.
16) Pamiętajcie, że macie PS, przydadzą się
17) W przypadku dłuższych czynności (polowanie np.) najpierw rzucamy kostką, ustalamy czy test się udał, czy nie, ile czasu zajęła czynność, jakie były efekty. Potem gracz, na podstawie tego, pisze posta.
18) Na pewno o czymś zapomniałem - zapewne dopiszę tu jeszcze parę punkcików

Na razie tyle. Gratuluję tym, którzy się dostali.

Pierwszy post będzie jutro, materiały i KP też. Do tego czasu ustalcie jak drużyna się poznała, co wcześniej porabiała, itd.

Czas akcji: 12 Pflugzeit, 2498 K.I.

Chętnie wysłucham wszystkich pytań.
 
Fyrskar jest offline