Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2014, 21:27   #4
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich i życzę miłej, długiej gry!

Mógłbyś Fyrskar wstawić mi pseudonim postaci między imię i nazwisko bohatera w panelu sesji? Thank you from the mountain.

Cieszę się, że część materiałów z Księstw Granicznych odnośnie survivalu poszła do Sylvanii, choć mam tego więcej, jak chcesz - zasady na określanie ile łowca strzał poświęcił i ile zwierzyny uciukał, ile ryb się złowiło, itp.

***

Relacje w drużynie:

Zszywacz dla Hansa jest synem córki szwagra brata dziadka od strony matki.

Zszywacz podobno kiedyś postawił Nathaniela na nogi w Averheim.

Reszta do ustalenia, bo inicjatywy od pozostałych graczy chyba nie było albo nie zauważyłem.

***

Postać szczegółowo przedstawię w pierwszym odpisie, ale tu warto by podzielić się informacjami na temat tego, kto co potrafi robić. Ortwin przede wszystkim ma fach felczera i aptekarza w ręku (na 51 Int), potrafi czytać i pisać, dogada się z ludźmi (przekonywanie i targowanie), za czasów służby u averlandzkich Landsknechtów poznał tileański, "język wroga". Raczej woli unikać walki, w pierwszej kolejności starając się atakować na dystans z łuku. Nie nosi żadnej zbroi, Słudzy Kraju świetnie sobie radzili bez tego.

Cytat:
Napisał Fyrskar
Nie wypełniajcie kart postaci w panelu sesji! Karty postaci będą w arkuszach google’a, udostępnię je Wam jakoś jutro
Dammit, za późno.
 
Lord Cluttermonkey jest offline