Wątek: Nietypowe hobby
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2007, 23:08   #1
Angrod
 
Angrod's Avatar
 
Reputacja: 1 Angrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie coś
Nietypowe hobby

Drogi forumowiczu daj się poznać od tej twojej nietypowej strony, która to właśnie czyni cię wyjątkowym. Czy zajmujecie się czymś, na co przeciętni ludzie reagują pukaniem się w czoło? Jakie macie swoje nietypowe hobby? Coś niespotykanego co daje wam poczucie spełnienia, indywidualności czy czegośtam. Poznajmy się lepiej! Sam zacznę od dwóch przykładów tyczących się nikogo innego jak mnie. Są to rzeczy które osobiście uważam za niespotykane z prostego powodu, że się z nimi nie spotkałem u kogoś innego w moim otoczeniu. Dwa przykłady:

Z nudów w szkole zająłem się penspiningiem bo spodobał mi się filmik na youtube. Cośtam umiem ale i tak jestem cienka pupa, cały czas sie uczę.
Inna kompletnie nietypowa rzecz to - artystyczne rzeźbienie ołówków. Artystyczne jak artystyczne, ale nikt nie ma takich wypasionych ołówków. Zacząłem rzeźbić rok temu przerobionym nożykiem do tapet. do tej pory opracowałem kilka wzorów i stylów. Muszę przyznać, że zajęcie jest bardzo odprężające i dające satysfakcje. Chciałem nawet kiedyś o tym forum założyć ale wątpię czy, ktoś by na nim pisał.
[Cep jak zrobię zdjęcia to załączę]
 

Ostatnio edytowane przez Angrod : 30-03-2007 o 00:08.
Angrod jest offline