Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2014, 16:49   #1
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Gasnące Słońca - druga sonda

Zgodnie z zapowiedzią we wcześniejszej sondzie uruchamiam tą tutaj. Wasze pierwsze zadanie, tak, zadanie, polega na zagłosowaniu którą z tematyk najchętniej chcielibyście podjąć. Nic wielkiego, a wielkie ułatwienie dla mnie jako mg i dla was jako graczy.


1. W służbie jego Cesarskiej mości – gracze tworzyli by drużynę składającą się z jednego Rycerza Poszukującego wraz z towarzyszami z Kohorty, czyli „inwestigcje”, spiski i poszukiwania i eksploracja, a wszystko w imię światłości Imperium i wyższego dobra

2. Yes, my liege (Tak, mój Panie) – gracze byliby klasyczną drużyną składającą się ze szlachcica i jego świty. Prawdopodobnie najbardziej klasyczna rozgrywka nie nastawiona na żadne konkretne cele ponad te które drużyna sobie postawi, plus to co przyjdzie na myśl waszemu postrzelonemu mistrzowi, mnie.

3. Święty płomień – gdzie trzon drużyny tworzą postacie kapłańskie oddane miłości wszechstwórcy i kościołowi niebiańskiego ognia. Moralność, herezje, poszukiwania i co tylko jeszcze sobie zapragniecie w grze Kapłanami Niebiańskiego Słońca. Choć trzon będzie się składać z postaci kapłańskich to i miejsce dla gildyjnych też się znajdzie podobnie jak i dla szlachty. Choć waszym głównym przełożonym w tym przypadku będą wysokiej rangi kapłani.

4. Światem rządzi moneta – sesja dla postaci gildyjnych zrzeszonych wokoło jednego celu, zdobyciu feniksów (waluta). Jak je zdobędziecie i jak daleko zajdziecie zależy tylko od was. Nie mniej, jak każda sesja specjalistyczna, będzie wymagać od was pewnej dozy zaangażowania.

5. Poza prawem – postacie graczy byli by wszelakiej maści szumowinami, wyrzutkami społeczeństwa starającymi się zarobić w każdy możliwy sposób i odgryźć się za wyrządzone krzywdy. Czarne owce rodzin szlachetnych, pozbawieni praw gildyjnych członkowie gildii, zlaicyzowani kapłani, napiętnowani i ekskomunikowani. Od wyboru do koloru.

Jestem otwarty na wszystkie pytania, sugestie i propozycje. Możecie pisać na PW, lub tutaj w tej sondzie. Każdy wasz pomysł, każda myśl jest na wagę złota, więc nie bójcie się pytać i pisać.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 01-12-2014 o 16:53.
Dhratlach jest offline