Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2014, 12:35   #9
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Oni są czymś zdenerwowani - powiedział Daredevil - I nie wydaje mi się żeby to była twoja obecność
Matt przez chwile zastanawiał się nad sytuacją. Z jednej strony mieli jeszcze dwie lokacje do sprawdzenia, ale tutaj coś było na rzeczy. Nie chciał iść dalej bez rozpoznania.
- Spidey zejdź tam i zacznij zadawać pytania. Chcę wiedzieć to ich tak stresuje. Wymyśl jakąś wymówkę, dobry w tym jesteś. Toxin, poszukaj glirzany, muszą być kiedyś w pobliżu. Jak ich znajdziesz daj mi znać.
Sam miał zamiar przyczaić się i przysłuchać się rozmowie pajęczego bohatera z naukowcami. Chciał widzieć czy będą kłamać. Jeśli tak można ich wtedy trochę postraszyć. Miała nadzieję że Spider-man zna starożytną sztukę przesłuchiwania pod nazwą "dobry i zły glina".
 
__________________
Gallifrey Falls No More!

Ostatnio edytowane przez Dragor : 03-12-2014 o 21:42.
Dragor jest offline