Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2014, 21:18   #2
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Zacznę od tego, że opiekunem działu postapo na tym forum jest kobieta i z własnego doświadczenia może ona powiedzieć, że dobrze napisany, klimatyczny i spójny tekst w którymkolwiek z uniwersów postapo jest czymś co może zaimponować. Niestety temu wstępniakowi jeszcze brakuje do takiego opisu. Wszystko jest jednak kwestią treningu - z każdą zapisaną stroną będzie lepiej.

Co zaś tyczy się dedykacji - nie dedykuje się wstępów fabularnych do sesji. Chyba, że swoim graczom, współgraczom, MG, współMG, opiekunowi działu, moderatorowi lub administratorowi forum. Dedykacje zostaw sobie do wierszy, opowiadań albo książek.

Sama sesja - pomysł może się sprawdzić, będę na bieżąco czytać wasz wątek (jak z resztą prawie każdą w moim dziale) i będę wam bardzo kibicować. Nie traćcie zapału, nie załamujcie się drobnymi porażkami i bądźcie odporni na problemy wynikające z niedomówień. To standardy.

Sesja pbf zawsze zajmuje 2-3 razy więcej czasu niż się planuje.

Moja dobra rada dla początkującego MG w systemie z mojego podwórka: Nie wprowadzaj od początku Juggernauta chcącego się przyłączyć do drużyny i wszystko będzie ok.

Trzymam za was kciuki!

Pozdr Ruda

Edit down: Nikt Ci nie każe, z dedykacją dla ludzi z forum żartowałam oczywiście. Jednak z tym, że nie stosuje się takich zabiegów - już nie.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 07-12-2014 o 21:23.
rudaad jest offline