Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2014, 23:52   #1
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Space Station 15

Siema wszystkim.

Postanowiłem wystartować z nowym projektem. Zainspirowany grą Space Station 13 w systemie Byond postanowiłem przenieść tą grę w realia RPG.

O czym chciałbyś zrobić sesję?

Będzie to sesja o stacji kosmicznej zawieszonej w systemie Tau Ceti. Korporacja Nanotransen, która w swoim posiadaniu ma wiele takich stacji, zatrudnia ludzi do pracy na nich. Są to dosyć potężne stacje, z masą różnych departamentów.
Korporacja Nanostransen stawia na pracę nad czymś co zwą Blue Space oraz nad Phoronem - łatwopalnym i trującym dla ludzi gazem, uzyskiwanym z rudy Phoronu. Należy dodać, że Phoron jest wysoce wydajnym źródłem energii.
Każda stacja jest obsadzona odpowiednią ilością personelu, z podziałem na departamenty. Jeśli jest tutaj ktoś, kto gra w rzeczoną grę, będzie wiedział jakie dziwactwa potrafią zaistnieć w pozornie spokojnej stacji

Dlaczego tak, skoro pomysł na sesję wydaje się nudny?

Jak już wygadałem się zdanie wyżej, stacja jest celem wielu pomniejszych korporacji czy też splotu dziwnych wydarzeń. Nie mogę wam powiedzieć jakich, ale jeśli trafi się chętna osoba, która miała styczność z Space Station 13, prosiłbym zachować te cukiereczki dla siebie Sami wiecie jaka frajda z tego płynie. Generalnie, może zdarzyć się wszystko - jesteście zawieszeni w kosmosie, w nowoczesnej ale nadal kruchej przestrzeni kosmicznej. Przypadkowy deszcz meteorytów, wejście w pas szkodliwego promieniowania? Sabotaż? Kto wie, kto wie.

Więc o co ci chodzi?

Na tą chwilę badam grunt odnośnie chętnych. Klimat SF, połączony z elementami horroru, swoistego przeżycia w nieprzyjaznych warunkach, dla marnej wypłaty od korporacji Nanotransen. Ej, zupełnie jak w Polsce!
 
Gveir jest offline