Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2014, 15:39   #1
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Takie tam pytanie..

Mam pytanie.. i nie to nie jest wstęp do kolejnej sesji. Wiem z doświadczenia, że moje sesje to zwykle tasiemce, ale ustaliłem sobie, że Bogów skończę, gdy jeden z Bogów (ewentualnie jakaś ich część) przejmie władzę nad światem w jakiś sposób to koniec sesji, a wojna która się tam odbywa może do tego doprowadzić. The Walking Dead skończę, gdy gracze padną martwi. Pusty Tron to chyba oczywiste skończy się, gdy ktoś posadzi dupę na tronie (ale nie chodzi mi o toaletę), choć ta sesja raczej szybko się nie skończy, bo dopiero się zaczęła. Ja jednak przychodzę do was z zapytaniem, czy jeśli już jakaś sesja się skończy to będzie ktoś miał ochotę i czas na sesję Dragon Age? Mam też jako plan awaryjny inną sesję, ale tylko jeśli na tą nie znajdą się chętni.
 
Sesjator jest offline